poniedziałek, 22 grudnia 2014

Creative Blog Tour


Pewnie większość z Was słyszała już o zabawie "Creative Blog Tour".
Ja też słyszałam, czytałam na różnych blogach jak dziewczyny  odpowiadają na pytania i szczerze nie sądziłam, że niebawem to i ja otrzymam takie wyróżnienie. A to wszystko dzięki Milence z bloga 

Do zabawy zaprosiła mnie właśnie Milenka, czyli Milka Chmiel
Milena trafiła na mojego bloga dzięki mojemu Candy z biedronką w maju bieżącego roku (o ile dobrze pamiętam) i pozostała ze mną aż do teraz i mam nadzieję, że pozostanie jeszcze na dłużej :))) Więc znamy się tylko wirtualnie.
Milenka o sobie pisze tak: 
"Mam na imię Milena i jestem studentką matematyki oraz pasjonatką wszystkiego co jest z nią związane. Jednak od czasu do czasu muszę się "wyżyć" artystycznie :) stąd też pomysł na bloga. Kiedy w wolnej chwili powstanie coś nowego albo czym będę się chciała Wam pochwalić, to od razu zamieszczę zdjęcia ;) Techniki, które uwielbiam to origami modułowe, quilling, haft matematyczny oraz wszelkie inne robótki ręczne z papieru lub krepy. Właściwie wszystko co da się wykonać mając pod ręką tylko kartkę papieru, nożyczki i klej"
Milena tworzy wspaniałe rzeczy i dlatego serdecznie Was zapraszam na jej bloga - bo naprawdę warto :)))

I w tym miejscu pragnę bardzo serdecznie podziękować Milence za wyróżnienie mojego bloga :*


*********************************

Zabawa polega na tym, że trzeba odpowiedzieć na pytania oraz wytypować kolejne osoby do zabawy. Na początek cztery pytania.

1. Nad czym obecnie pracuję?

Obecnie pracuję nad porządkiem w moim małym warsztaciku :) 
żeby wyglądał o tak (jak po uporządkowaniu wszystkiego): A z twórczych prac to obecnie jestem na etapie tworzenia 
kalendarza z Wieżą Eiffela dla pewnej Darii :)

2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży?

Czym się różni? Hmm... wydaje mi się, że każdy kto cokolwiek tworzy stara się, aby w pracach które wykonuje włożyć część siebie - SERCE. By to co powstaje nie było kolejną pracą jakąś tam, ale by to była praca wyjątkowa i przeznaczona dla konkretnej osoby (w moim przypadku tak jest). Staram się, aby moje prace były wykonywane starannie i z sercem.

3. Dlaczego piszę (bloguję) o tym co tworzę (robię)?

Ponad dwa lata temu postanowiłam założyć bloga, bo stwierdziłam, 
że może warto pokazać innym to co się tworzy. 
I była to najlepsza decyzja jaką podjąłem :)
Poznałam wspaniałe osoby, które doceniają czym jest rękodzieło :))) 
Piszę o tym co tworzę i to lubię...

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)?

Najpierw siadam i chwilkę myślę jak mam coś wykonać, po czym sięgam po materiały z których ma powstać praca i staram się wszystko dopasować (musi mi się podobać). Najczęściej robię to co jest mi potrzebne w danej chwili, albo na co jest zamówienie (kartki, albumy, exploding boxy, przepiśniki, notesy itp.). A potem biurko wygląda jakby przeszedł po nim huragan :D
Nazywam to nieładem artystycznym :)))


*********************************

A teraz kolej na wytypowanie kolejnych osób do zabawy. Nie było to łatwe zadanie, bo wiele blogów, które odwiedzam mnie zachwycają i powstają na nich same cudeńka, ale postanowiłam wybrać dwie osoby:


*********************************
Pierwszą z Dziewczyn jest Ania z Sosnowego Gaika.Ania tworzy niesamowitą biżuterię szydełkową, którą osobiście jestem zachwycona (i mam cichą nadzieję, że kiedyś się takiej dorobię) a także tworzy w technice haftu koralikowego. Oprócz tego Ania tworzy w technice decoupage i scrapbookingu (głównie kartki okolicznościowe).
Zachęcam Was do odwiedzenia bloga Ani, bo naprawdę warto i zobaczycie tam same cudeńka :))) Ja bardzo lubię ją odwiedzać :)


*********************************

Drugą osobą, którą zaprosiłam do zabawy jest Ania z bloga
http://balagan-asterka.blogspot.comAnia tworzy głównie w technice scrapbookingu - tworzy cudne karteczki na każdą okazję (czy to ślub, czy urodziny, czy też Święta u Ani znajdziecie na pewno coś wyjatkowego). Jak sama Ania mówi o sobie, jest "zakochana w papierowych robótkach" co widać w jej pracach :)))
Tym co jeszcze nie znają jej bloga, to serdecznie polecam, 
bo naprawdę warto :))) 

5 komentarzy:

 1. Gratuluje wyróżnienia Bardzo fajne masz miejsce do tworzenia swój warsztacik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja najbardziej w Twoich pracach lubię kolorystykę. Kolory są nasycone i radosne. Kącik bardzo fajny, przydałby mi się taki. Coś wiem na temat nieładu artystycznego;)
  Bardzo dziękuję za wyróżnienie. Jest mi bardzo miło z tego powodu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję Ci Ewuniu wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem Twojego scrapowego kącika ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)